Česká iniciativa pro astma

Čipa infolinka - kontaktní e-mail Napište nám

Péče : Vyhledat odborníka

Vyhledat odborníka 

V této sekci jsme původně plánovali zveřejnění přímých kontaktů na specialisty a specializované ordinace v oborech Alergologie a klinická imunologie a v oboru Pneumologie. Tento postup by ovšem byl v rozporu s platnými zákonnými předpisy, neboť uvedením jen některých odborníků, kteří např. spolupracují s Českou iniciativou pro astma nebo jsou nám přímo známi, bychom porušili právo na volnou soutěž ve zdravotnickém podnikání a mohli bychom tak některé lékaře zvýhodnit proti jiným. Tento plán jsme tedy rozhodli změnit a náhradou Vám alespoň poskytnout odkazy na veřejně dostupné ordinace alergologů a pneumologů tak, jak jsou zveřejněny na serveru Firmy.cz.

V tomto seznamu nicméně chybí řada pracovišť vázaných na fakultní i jiné nemocnice. Kontakty na tato místa získáte nejlépe na stránkách příslušných nemocnic ve Vaší oblasti.

Při případném výběru kontaktu podle Vašeho bydliště je třeba si uvědomit, že sice existuje tzv. svobodná volba lékaře, ale k odbornému lékaři by měl nemocný jit již s doporučením od lékaře praktického nebo od lékaře, který si konziliární vyšetření žádá. Z uveřejněného seznamu rozhodně nevyplývá povinnost odborného lékaře pacienta přijmout do péče. V každém případě by se pacient měl před případnou návštěvou předem domluvit a objednat.

Seznam alergologických ordinací na serveru Firmy.cz

Seznam pneumologických ordinací na serveru Firmy.cz

 

Partneři

© 2007-2019 Česká iniciativa pro astma
Vytvořila a spravuje MeDitorial
ISSN 1802-5595