Česká iniciativa pro astma

Čipa infolinka - kontaktní e-mail Napište nám

Péče : Informace o astmatu

Informace o astmatu 


 Hledat  

Nalezeno 13 záznamů z celkového počtu 13, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2 

Průduškové astma - 7. díl - poslední
Sedmá a poslední část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Dozvíte se zde, jak se samotný akutní záchvat léčí.

Průduškové astma - 6. díl
Šestá část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Tento díl vysvětluje, jaké jsou postupy při akutním záchvatu.

Průduškové astma - 5. díl
Pátá část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Tento díl odpovídá na otázku jaký je dlouhodobý plán léčby astmatu.

Průduškové astma - 4. díl
Čtvrtá část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Tento díl odpovídá na otázku jak se astma léčí.

Průduškové astma - 3. díl
Třetí část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Tento díl odpovídá na otázku jak poznat astma u malých nespolupracujících dětí.

Průduškové astma - 2. díl
Druhá část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Tento díl odpovídá na otázku kdy na astma myslet a jak se diagnostikuje.

Průduškové astma - 1. díl
První část seriálu o astmatu od  Prof. MUDr. Petra Pohunka z Fakultní nemocnice v Motole. Tento díl odpovídá na otázku co je astma a  kolik lidí jej má.

Alergická rýma - 2. díl
Druhá část seriálu o alergické rýmě od MUDr. Ester Seberové. Tato stať se zabývá léčbou alergické rýmy..

Úmrtnost
Astma je jednou z nejčastějších chronických nemocí. I přes všechny moderní doporučené postupy a vynikající léky se na astma stále ještě umírá. Jak a proč?

Inhalační systémy pro léčbu astmatu
Článek popisuje jednotlivé u nás používané inhalační systémy a správné metody jejich použití.

Partneři

© 2007-2019 Česká iniciativa pro astma
Vytvořila a spravuje MeDitorial
ISSN 1802-5595